Jak w 2015 roku znaleźć namiętną miłość i zatrzymać ją na dłużej? Każdy z 12 znaków ma szansę na odrobinę szczęścia i ma na to swoje metody. Poniższy horoskop jest dla tych którzy szukają miłości. Horoskop z www.astromagia.pl

Baran

od 21 marca – 19 kwietnia
Zatroszcz się o partnera. Wobec drugiej połówki będziesz opiekuńczy. Jeśli należysz do zakochanych Baranów, zacznie się dla ciebie czas nieustającej euforii. Trygon Jowisza z Wenus (2-6 marca) utrzyma cię w przekonaniu, że spotkałeś tę jedyną osobę, z podobnymi poglądami, pragnieniami i marzeniami. To rzeczywiście może okazać się idealny związek. W dbałości o jego powodzenie pomoże ci trygon Jowisza z Marsem (8-12 marca).

Byk

od 20 kwietnia – 20 maja
Pilnuj się. Jeżeli należysz do Byków szukających swojej drugiej połowy, dobrze się zastanów, zanim umówisz się z kimś na randkę. Szczególnie jeśli masz za sobą jakieś trudne doświadczenia z przeszłości. Gwiazdy wieszczą bowiem, że teraz jesteś narażony na spotkanie kogoś, kto łatwo cię oszuka i mocno zrani. Jedynie osobnikom urodzonym przed 7 maja, pozostającym pod wpływem Wenus, będzie się teraz świetnie wiodło w miłości.

Bliźnięta

od 21 maja – 21 czerwca
Daj sobie czas. Saturn i planetoida Pallas przebywające w znaku Strzelca pomogą ci uświadomić sobie, czego tak naprawdę szukasz w związku. Do samotnych Bliźniąt! Planety podpowiadają, że nie będziesz, Bliźniaku, stronił od randek i poznawania nowych osób. Jednak niełatwo przyjdzie ci spośród nich wyłonić tę jedyną osobę. Daj sobie czas! Nawet jeśli masz potrzebę bycia kochanym, poczekaj na kogoś, kto rzeczywiście na dłużej zagrzeje przy tobie miejsce, a nie oferuje coś przelotnego.

Rak

od 22 czerwca – 22 lipca
Drżenie serca. Wciąż poszukujesz, Raku, drugiej połówki? Wreszcie i ciebie trafi strzała Amora. Spotkasz kogoś, kto potrafi cię rozśmieszyć, zaciekawić i sprawić, że zapomnisz o codziennych kłopotach. Dzięki nowej miłości odzyskasz dawną beztroskę. Gdy Wenus przesunie się do znaku Byka, wasza relacja się zacieśni. Masz szansę stworzyć szczęśliwy związek, który da ci dużo satysfakcji. Miej się na baczności, jeżeli należysz do Raków urodzonych w dniach 5-9 lipca. Kwadratura Plutona z Marsem i Uranem może sprawić, że spotkasz kogoś, kto zacznie tobą manipulować i cię oszukiwać.

Lew

od 23 lipca – 22 sierpnia
Ucz się na błędach. Nie wszystko pójdzie tak, jakbyś Lwie chciał, czyli łatwo i przyjemnie. Nowa miłość postawi przed tobą wymagania, do których nie byłeś przyzwyczajony. Jednak, by zatrzymać kogoś przy sobie, będziesz musiał się postarać. Ale nie narzekaj, bo nagroda, jaka cię czeka, okaże się warta każdego trudu. Druga połowa miesiąca to czas przemyśleń i wspomnień. Wyciągnij z nich wnioski, a unikniesz błędów w przyszłości. Miłosny falstart nie musi się okazać złą wróżbą, ale weź do serca lekcję, jaką daje ci los.

Panna

od 23 sierpnia – 22 września
Staraj się. Sekstyl Neptuna z Wenus między 22 a 26 marca to świetna okazja do romantycznych spotkań i dogadzania sobie. Wykorzystaj to, bo wtedy i twój partner da się łatwo wkręcić w tę „grę”. Jeśli zaś jesteś samotną Panną urodzoną w sierpniu, masz właśnie szansę się przekonać, że stara miłość nie rdzewieje. Ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu, szczerze za tobą zatęskni. Warto odnowić tę znajomość. Kto wie, może wyniknie z tego coś naprawdę pięknego.

Waga

23 września – 22 października
Harmonia i spokój. Jeśli należysz do Wag świeżo zakochanych, Neptun, tworzący w dniach 22-26 marca sekstyl do Wenus, sprawi, że przeżyjesz wiele fantastycznych uniesień. A przy tym będziesz mieć poczucie swobody. Sama też staraj się nie kontrolować ukochanej osoby, bo ją tym na pewno wystraszysz.

Skorpion

od 23 października – 21 listopada Porzuć przeszłość. Wenus tworzy kwadraturę z wymuszającym Plutonem, wrócą więc stare, nierozwiązane problemy. Zatęsknisz za dawną miłością, przypomną ci się sprawy z przeszłości, które cię raniły albo smuciły. Zastanów się nad sobą i skorzystaj z dobrej aury, by raz na zawsze się uwolnić od zaszłości. Z pomocą Merkurego w sekstylu z Plutonem na pewno uda ci się oderwać od tego, co było złe i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Warto, bo gwiazdy wieszczą, że tuż za rogiem czeka ktoś, kto od dawna darzy cię ciepłymi uczuciami. Teraz wreszcie dostaniesz szansę, by go spostrzec.

Strzelec

od 22 listopada – 21 grudnia
Ryzykuj. W relacjach, w których od dawna coś zgrzyta, pęknięcia będą coraz bardziej widoczne. Nie będziecie mogli już dłużej się oszukiwać. Mówcie głośno o tym, co was trapi! To tylko wyjdzie nam na dobre. Wciąż szukasz drugiej połówki? To teraz masz szansę. Sprzyjają ci Wenus i Mars wędrujące przez ognisty znak Barana. Dodają animuszu i podkreślają twoją atrakcyjność. Ale także pozwalają na wychwytywanie spośród otaczających cię ludzi tych, którzy naprawdę są godni uwagi.  Jeśli jesteś Strzelcem urodzonym w dniach 4-10 grudnia, czekają cię wielkie wyzwania. Może staniesz przed decyzją o złożeniu ukochanej osobie poważnych deklaracji albo o zmianie miejsca zamieszkania? Nie bój się podejmować ryzyka, bo gwiazdy wieszczą, że to ci się opłaci.

Koziorożec

od 20 kwietnia – 20 maja
Nie fantazjuj. Gwiazdy podpowiadają, byś trzymał się faktów. Nie szukaj ideałów ani nie bądź zbyt krytyczny. Staraj się widzieć ludzi takimi, jacy są. Wówczas jest duża szansa, że spostrzeżesz blisko siebie osobę, z którą mógłbyś stworzyć dobry związek. Planety wieszczą jednak, że każdą nową relację powinieneś budować ostrożnie i powoli. Nie przechodźcie od razu na poziom intymnych deklaracji. To może wszystko popsuć.

Wodnik

od 21 maja – 21 czerwca
Nie skacz w bok. Nowy związek może zacząć cię zawodzić. Dlaczego? Bo do złudzenia będzie przypominał ten poprzedni. Złapiesz się na tym, że działasz według tego samego schematu i popełniasz podobne błędy. Uczucie, jakie połączy cię z partnerem, nie będzie spontaniczne. A wasza relacja może przypominać nieco miłość z rozsądku. Poważnie podejdź do niepokojących sygnałów i niczego nie rób na siłę. Jeśli bowiem znów zaangażujesz się w układ, co do którego nie będziesz przekonany, stracisz tylko czas.

Ryby

od 19 lutego – 20 marca Zacznij nowy rozdział. Jowisz w ruchu wstecznym sprawi, że chwilowo będziesz miała, Rybo, dość romansów. Zapragniesz spokoju, a nawet wycofasz się w głąb siebie. Ale… pojawi się szansa na nowy, udany związek. Pod jednym jednak warunkiem: że będziesz działać delikatnie i powoli. Zamknij przeszłość za sobą i nie przenoś frustracji do nowej relacji. Nie opowiadaj o byłym partnerze i troszcz się o nową bliską osobę. Wtedy wszystko potoczy się po twojej myśli.